Farming Simulator 2009

Tagy:  Farming Simulator 2009, FS 2009, Simulator, Farm, Farming, Landwirtschafts Simulator 2009, Farming Simulator 2009 recenze

Sponzorované odkazy:

Farming Simulator 2009

Farming Simulator 2009– aneb traktor a pole jen za 20 euro

Dnes si povíme o hře Farming Simulator 2009. Stahovali jsme pro Vás demo této hry, abychom Vám mohli podat co nejlepší pohled na hru. Němečtí vývojáři z firmy Astragon se rozhodli hře dát nový kabát a tak se mohou pyšnit poměrně slušnou grafikou.

Začínáme hrát

Po úspěšné instalaci klikám na spouštěcí soubor, ano začínáme hrát. První pro mě celkem obtěžující problém. Hra je kompletně v němčině, musím se tedy nějak proklikat až k samotnému startu hry. Podařilo se, už před sebou vidím traktor a podivný terén. Vypadá to jako nějaká trať. Ano je to tak, ve hře Farming Simulator 2009 budete mít možnost i projíždět různé tratě s několika překážkami, ať už přírodními, nebo uměle dotvořenými. Cílem je samozřejmě projet daný úsek za co nejkratší časovou dobu to jde. Další věcí, kterou můžete ve hře dělat je sbírání úrody. Pohodlně si jezdíte s kombajnem a sbíráte úrodu opět za co nejkratší časový limit je to možné. Více podrobností níže. Kariéra. Všem je určitě jasné, o čem je řeč. Vypracujte se v zkušeného zemědělce a využívejte čím dál více těžké techniky.

Jezdíme tratě s traktorem

Hra Farming Simulator 2009 disponuje možností závodit s traktory v těžkém terénu. Běží Vám čas a Vy projíždíte čím dál těžší úseky terénu. Setkáte se s hrboly, vydolovaným terénem, ale i s dopravou. Tato možnost hry je ideální nápad pro vyblbnutí a určitě mnoho z Vás potěší.

Sbíráme úrodu- Nuda?

Jste vášniví zemědělci? Pak je tento mod hry přímo pro Vás. Usedněte za volant a posbírejte všechnu úrodu v co nejkratším časovém limitu. Budete moci sbírat až 4 druhy úrody a to ječmen, kukuřici, pšenici a řepku. Sbírání funguje jednoduše. Najedete na úrodu a zmáčknete tlačítko B. V tomto okamžiku začnete sbírat úrodu. Jakmile ale dojedete na konec řádky, musíte se otočit, pustit tlačítko B a najet na další řádku úrody a opět tlačítko zmáčknout. Pokud nepojedete přesně nad řádkou úrody, tak Vám určité množství zůstane nesebrané a budete se pro něj muset vrátit. Je ale potřeba zmínit, že tento mod určitě nezaujme všechny. Po nějaké době už Vám přijde stereotypní jezdit pořád sem a tam a sbírat úrodu. Může se tedy stát, že si raději zase zajezdíte na trati, nebo zahrajete kariéru místo toho, aby jste sbírali úrodu.

Shrnutí herních možností

 • Kariéra s bussines sekcí
 • Spousty různých misí a tutoriálů
 • Široký vozový park s dokonalou podobou
 • Velké množství detailních zařízení
 • 4 druhy úrody: ječmen, kukuřice, pšenice a řepka
 • Střídání dne a noci se změnou počasí
 • Silniční provoz a počítačem řízení asistenti
 • Možnost stáhnout si další vozy a zařízení do hry
 • Podpora gamepadu a herního volantu

Závěr

Farming Simulator 2009 je jedna z netradičních her. Usednete za volant traktoru a podobných těžkých technik používaných zemědělci a naučíte se sbírat úrodu, jezdit v těžkém terénu, ale i vybudovat si kariéru. Ve hře Vás čeká spousta misí a různých úkolů. Hru bych zhodnotil spíše pozitivně, ale je fakt, že se najde i velké množství lidí, které hra absolutně nezaujme a přijde jim nudná. I přesto můžeme být rádi, že hra vyšla, protože mnoho lidí z Vás určitě zaujme. Nyní si můžete prohlédnout systémové požadavky.

Systémové požadavky:

 • Microsoft Windows XP/Vista
 • 2.0 GHz Intel nebo podobný AMD procesor
 • 1 GB RAM
 • Nvidia Geforce 6800 Series, ATI Radeon X850 or S3 Chrome 430 GT grafická karta (minimum 128 MB VRAM)
 • Zvuková karta
 • Připojení k internetu

A nyní si ještě můžete vychutnat oficiální trailer hry:

Článek Farming Simulator 2009 byl publikován 14. května 2009 v 13.50 v rubrice Hry. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (29).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...