Farm Frenzy 2

Tagy:  Farm Frenzy 2, Farm Frenzy, FF2

Sponzorované odkazy:

Farm Frenzy 2

Farm Frenzy 2

Úvod

Farm Frenzy 2 je typická hra, kde se vžijete do role farmáře a vaším hlavním cílem je, aby jste dosáhli co nejlepší úrody. Farm Frenzy 2 najdete ke stažení většinou jako trial verzi na 30 bezplatných minut a pak už za hru musíte platit. Na internetu by měla ke stažení být i plná verze, takže stačí hru stáhnout a můžete se naplno věnovat jejímu hraní.Farm Frenzy 2 zabírá pouze něco přes 35 mb na Vašem disku. Po spuštění hry zadáte svoji přezdívku a můžete se pustit do hraní. Hra je uspořádána do několika levelů a nejčastěji ji seženete v angličtině, češtinu ale není problém stáhnout.

Jak to všechno funguje?

Už od chvíle, kdy se Vám pustí první level, narazíte na tzv. ingame nápovědu, která Vám přehledně vysvětlí všechny prvky hry, aby jste mohli naplno začít hrát. Vaším prvním úkolem je nasbírat dvě vajíčka za co nejkratší časový limit. Ale kde vzít vajíčka? Na Vaší farmě běhají slepice. Aby jste z nich ale dostali potřebné suroviny, musíte je krmit trávou.

Trávu získáte tím, že si koupíte vodu, kterou pak zaléváte pole a tráva Vám pak dodatečně vyroste. V tomto okamžiku se Vaše slepice začnou krmit a po čase nakladou vajíčka. Čím dříve však vajíčka získáte, tím více peněz dostanete. Co by to ale bylo za hru, kdyby jste se zde starali jen o slepice, jejich vajíčka a dostatek trávy. Hned v dalším levelu si budete muset pořídit budovu, kde z nasbíraných vajíček udělají mouku. Navíc Vás odteď čeká nepříjemné chytání medvědů, kteří se občas dostanou na Vaši farmu a snaží se zahnat co nejvíce zvířat. Vy na medvěda musíte neustále klikat, až se kolem něj vytvoří klec a medvěd Vám zůstane na prodej. Na mouku již samozřejmě navazuje pekárna, v které budete z mouky péct chleba. Chleba pak můžete poslat do města, kde Vám za něj dají peníze. Tímto způsobem se vypracujete od samotných vajíček až k dalším surovinám nezbytným pro vytvoření potravin, které potřebujete. Vše je závislé na rychlosti Vaší práce.

Seznam budov a potravin při základních pracích

  • Vajíčko- toto je základní surovina, potřebná k výrobě čehokoliv složitějšího
  • Voda- vodu budete nutně potřebovat, aby jste měli dostatek trávy pro slepice
  • Tráva- nesmírně důležitá pro slepice, bez ní by totiž nekladli vajíčka
  • Mouka- vyrábíte ji z vajíček, slouží k výrobě chleba
  • Budova na výrobu mouky- do této budovy posíláte nakladená vajíčka, z kterých Vám udělají mouku
  • Pekárna- zde se při využití mouky pečou další nutné potraviny, které můžete prodat v městě

Vzhled a atmosféra hry

Již po zapnutí hry narazíte na klasický kreslený 3D design a na pozitivně naladěnou hudbu dodávající atmosféru celé hře. Vzhledem se hra určitě nemůže rovnat mezi nějaké giganty, ale ve své kategorii je na špičce. Velikost hry už sama za sebe říká, že Farm Frenzy 2 je spíše oddychově naladěná hra, která má za cíl pobavit uživatele, což se jí může povést lépe než nějakým hrám o velikosti v řádech gb.

Závěr

Hra nabízí 6 druhů zvířat jako jsou slepice, prasata, krávy, ovce a další. Dále se zde dočkáte poměrně solidního výběru budov, kde každou můžete až třikrát vylepšit. Farm Frenzy 2 je velice pěkně zpracovaná a mezi dětmi velice oblíbená hra. Myslím ale, že zabaví i Vás stejně tak, jako zabavila mě.

Stáni si Farm Franzy 2 zde:
Farm Frenzy 2 download

Článek Farm Frenzy 2 byl publikován 8. ledna 2009 v 06.00 v rubrice Herní hardware. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (10).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...