Diner Dash 2

Tagy:  Diner Dash 2, DD2, Restaurant Rescue

Sponzorované odkazy:

Diner Dash 2

Diner Dash 2

Dnes si představíme velice úspěšnou hru Diner Dash 2, ve které se ocitnete v roli číšnice a budete se muset vypořádat se všemi nepříjemnými hosty. Hned po instalaci hry máte na výběr z příběhu a nekonečné šichty. Hra je ve slovenštině, ale češtinu na internetu bez problému najdete. Většina downloadů je pouze Trial verze, kterou máte na půl hodiny zdarma a pak za hru musíte platit, ale myslím, že určitě najdete i full verze ke stažení.

O čem vlastně hra je

Diner Dash 2 Vás uvede do role číšnice malého podniku. Vaším cílem je zanechat na Vaši hospůdku co nejlepší dojem a tak se snažíte vyhovět co nejvíce zákazníkům. Nejdříve zákazníky usadíte za Vaše stoly, následuje objednávka. Všechny objednávky musíte doručit kuchaři, který v okamžiku uvaří jídlo, které si zákazníci přejí. Vy jídlo vezmete a podle očíslovaných stolů správně rozdáte. Nezapomínejte ale, že už teď máte další zákazníky, kteří si bohužel nemají kam sednout a tak musíte všechny tyto činnosti splnit co nejrychleji je to možné, aby jste mohli nové zákazníky posadit za stůl a zase vybrat jejich objednávky. Jakmile zákazník poobědvá, vyberete od něj peníze a odnesete špinavé nádobí. V tomto okamžiku se opět uvolní stůl a Vy můžete posadit další lidi. Hra je uspořádána do několika levelů, kde je každý level o něco těžší.

Jak poznám, že zákazník něco chce

Ano, toto je dobrá otázka a pro tuto hru celkem nezbytná. Je to jednoduché, jakmile má zákazník nějaký požadavek, jednoduše u stolu zvedne ruku a Vy už pochopíte, že za ním máte jít, ať už si chce objednat, zaplatit nebo odnést talíře.

Příběh

Nyní si povíme něco o prvním modu hry-Příběhu. Jste majitelem nové restaurace a Vaším cílem je samozřejmě získat co nejvíce návštěvníků a vydělat co nejvíce peněz. Příběh je rozdělen do několika obtížností, kde si můžete vybrat, jak moc si na pozici číšníka troufáte. V každém levelu máte dosáhnout určité hodnoty bodů, kde za každé uvařené jídlo, posazeného návštěvníka a vybrané peníze dostáváte různé množství těchto bodů. Vše ale také závisí na Vaší zručnosti a rychlosti. Časem si za peníze můžete jednoduše vylepšit Vaši restauraci ozdobnými kytkami, rádiem, kavárnou a dalšími věcmi, které mohou přilákat více zákazníků. Mnohokrát se Vám stane, že jste neuspěli a nezískali nutný počet bodů pro vyšší level, ale i to je dost podmíněné na tom, jakou obtížnost jste si vybrali.

Nekonečná šichta

Toto je druhý mod Diner Dash 2, ve kterém v podstatě o nic nejde. Hra nikdy nekončí a Vy se pouze vžijete do role opravdové číšnice, která přežívá svoji směnu. Již po chvíli zjistíte, že je to opravdu náročné udržet tak obrovské množství zákazníků spokojených a vše stíhat včas. Já osobně Nekonečnou Šichtu vydržel hrát asi dvacet minut a pak jsem to vzdal, protože se vše opakuje do kola a Vás už nebaví všem zákazníkům vyjít vstříc.

Typy zákazníků

Co by to bylo za hru, kdyby Vás navštěvoval jen jeden druh zákazníků. V Diner Dash 2 je jich samozřejmě více. Liší se v počtu. Někdy přijde celá rodina a budete ji muset posadit ke 4 místnému stolu. Pro mě osobně byla rodina nejotravnější, protože vždy přišli i s malým dítětem, kterému jste vždy museli donést vyšší židli, aby mohlo Váš pokrm sníst. Co ale dělat, když přijde zákazník sám? V tomto případě máte smůlu a budete ho muset posadit ke 2 místnému stolu a bohužel přijdete o jedno místo na sezení, protože k němu už nikoho jiného posadit nemůžete. Pokud si koupíte do Vaší restaurace kavárnu, musíte počítat s tím, že sice budete více vydělávat, ale také budete ve větším spěchu, protože hosté budou chtít kafe a Vás to bude stát o jednu cestu navíc.

Závěr

Hra Diner Dash 2 je klasickou klikačkou, která může zabavit i na hodiny hraní. Ovšem myslím, že většině lidí přijde po nějaké době nudné pořád opakovat stejné postupy do kola. Když ale vezmeme ohled na to, že hra by měla být k dostání i zadarmo, myslím, že Diner Dash 2 splnila všechna svá očekávání na jedničku. Nyní už jen stačí popřát hodně zábavy a málo ztracených zákazníků.

Diner Dash 2 ke stažení zde:
Diner Dash 2 download

Článek Diner Dash 2 byl publikován 24. ledna 2009 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...