G2play.cz

Tagy:  G2play.cz, gametoplay, g2play, www.g2play.cz

Sponzorované odkazy:

G2play.cz

G2play.cz

Patříte mezi lidi, kteří rádi nakupují hry přes internet? Pokud ano, tato recenze je určená přesně pro Vás. Internetových obchodů s hrami je opravdu nesčetné množství, až si člověk někdy neví rady, odkud hru koupit. Předpokládám, že většina z Vás kupuje hry za co nejnižší ceny a právě v tom tento internetový portál opravdu hodně vyniká.

Proč nakupovat zrovna u g2play.cz?

1. G2play.cz se pyšní velmi nízkými cenami, kde jednoduše můžete nakoupit třeba hru Counter Strike 1.6 za pouhých 196 Kč, ale i nové hry jsou zde za velice příznivé ceny viz. Call of Duty 4 za 445 Kč.

2. Dalším důvodem, proč se stát věrní tomuto portálu je určitě možnost objednat si zboží rovnou přes majitele, kde se s ním můžete domluvit přes icq, či mu zavolat přes skype a ujistit se tak, že vše proběhne tak, jak má. Stránka je napsána jak v češtině, tak v polštině, což pro některé uživatele také může být plus.

3. G2play.cz je na trhu již více než rok a za tu dobu vyřídili již přes 10.000 objednávek a z toho 0 reklamací.

4. Velice vstřícná obsluha, která Vám poradí se všemi problémy, které se vyskytly a nestává se, že by Vám neodpověděla na vzkaz.

5. Možnost nakupovat oficiální steam klíče do her za minimální ceny, ještě se nestalo, že by byly nefunkční.

6. Web obsahuje velice přehlednou nápovědu, kde si jednoduše můžete přečíst o steam klíčích, zda-li jsou bezpečné, také jak je instalovat a mnoho dalších věcí.

Steam klíče, vstupenka do herního ráje

Hodně lidí koupí hru a spokojeně hraje, ale proč to neudělat chytřeji a ušetřit tak peníze? U g2play.cz můžete koupit pouze steam klíč ke hře a hru si pak stáhnout, vše Vám bude fungovat přesně jak má a ušetříte tím nemálo peněz. Osobně ještě nemám odzkoušeno, ale portál tvrdí, že je vše naprosto funkční a prodejnost tomu nasvědčuje.

Partnerský program g2play.cz

Pokud vlastníte nějaký web o hrách, můžete s g2play.cz uzavřít partnerskou smlouvu, kde budete zobrazovat reklamy na g2play.cz na svém webu a oni Vám za to budou platit. Nutné je ale uvést denní návštěvnost, podle toho se také rozhoduje, zda s Vámi spolupracovat budou, či ne.

Novinky

Stránka obsahuje odkaz na novinky, kde jsou přehledně vypsány nově nabízené hry za nízkou slevu, dále kategorii lze setřídit podle nejprodávanějších her vůbec, dostanete se tak k herním legendám jako counter strike 1.6 za pouhých 196 Kč, což je neuvěřitelné.

Placené hry

Další věcí, kterou zde můžete nakoupit jsou tzv. prepaidy. Jedná se o předplacené karty k placeným hrám, jako jsou třeba World of Warcraft, Warhammer online, Eve online a další hry. Většinou jsou karty předplacené na 60 dní a pak je tedy nutné koupit další.

Zhodnocení

G2play.cz u mě opravdu zabodoval. Velice se mi líbí systém stránek a ocenil bych prodej steam klíčů, opravdu nízké ceny a podle všeho ochotné prodejce. A co vy? Jak Vás g2play.cz zaujal?

Článek G2play.cz byl publikován 8. listopadu 2008 v 06.00 v rubrice Herní weby. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (8).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...