Gladiatus.cz

Tagy:  gladiatus.cz, www.gladiatus.cz, gladiatus cheaty, gladiatus.com

Sponzorované odkazy:

Gladiatus.cz

Když spatřili lidé na plátnech kin film Gladiátor, byli nadšeni. Filmů i her s tématikou gladiátorských zápasů a císařského Říma bylo posléze uvedeno mnoho, nyní si představíme on-line hru Gladiatus.cz, ve které se právě do role statného gladiátora vžijeme.

Gladiátor se představuje

Registrace je rychlá, vyberete si svou přezdívku, pod jakou chcete vystupovat ve hře, vložíte heslo pro přihlášení a potvrdíte aktivační mail. To je z registrace vše. Nyní již můžete hrát. Každý gladiátor má určitý počet místa v inventáři. Důležité jsou předměty, které může přímo využívat: helmice, oděv, boty, rukavice – tyto věci slouží k posilování zbroje, takže váš gladiátor je lépe chráněn před útokem jiného gladiátora, k dalším předmětům patří dva prsteny, ty zlepšují například sílu nebo dovednost a ještě amulet, který má podobné účinky jako prsteny. Nejvýznamnější je zbraň, začínáte s malým, slabým mečem a dřevěným štítem. Do „batohu“ můžete vložit další věci, například kořist z výprav, předměty z tržiště, jídlo které vás uzdravuje, atd. Dále je jen na vás, jak si budete počínat.

Gladiatus.cz přehledGladiatus.cz přehled

Síla a dovednosti

Jak již jsem naznačil v prvním odstavci, gladiátor má několik základních vlastností. Je to síla, dovednost, odolnost, obratnost a charisma. Každá vlastnost se dá vylepšovat, buď ve cvičišti, nebo právě využívám různých amuletů, nebo i elixíry, které ovšem mají omezený časový efekt. Pro další postup ve hře je velmi důležitá také úroveň gladiátora, která se zvyšuje s počtem soubojů. Bojovat můžete na přesunech s různými příšerami, nebo v Aréně s jinými gladiátory. To je jakýsi žebříček úspěšnosti gladiátorů a pokud se vám podaří dostat se v Aréně na první místo, čeká vás velká odměn v dukátech. Dukáty získáváte také souboji v Aréně, nebo s příšerami, a pokud máte štěstí, někdy vypadne ze zabité stvůry nějaký předmět, například lepší štít, odolnější rukavice, nějaký elixír atd.

Jak si přivydělat

Významnými budovami jsou Tržiště a Stáje. Na tržišti můžete prodávat svou výzbroj a kořist jiným hráčům, ve stájích si pak můžete vydělat nějaké dukáty. Čím vyšší úroveň hráče, tím lépe je placen. Ideální je posílat gladiátora pracovat přes noc a ráno budete mít o několik dukátů více. Při vyšší úrovni gladiátora to je již docela výrazné číslo. Zajímavým prvkem je i Aukční síň, kde hráči přihazují za věci, které nemohou ukořistit, nebo koupit, protože jejich úroveň jim to neumožňuje. V Aukční síni je možné takovou věc koupit, i když požadovanou úroveň nemáte. Poslední možností, jak získat zbraně a předměty je koupě přímo od výrobce. Zde je ovšem problém v tom, že ceny jsou hodně nevyvážené a předměty jsou tak velmi drahé. V Gladiatus.cz se objevuje i nový prvek, díky kterému se zvyšuje hratelnost. Jedná se o Tavernu, kde vám mohou být zadány úkoly. Bohužel se jedná jen o tři základní druhy úkolů – zabij určitý počet netvorů, vyhraj nad gladiátorem v aréně a zabij netvora ze kterého posléze vypadne nějaký předmět, ten v Taverně předej a dostaneš odměnu. Výhodou tohoto systému je rychlý nárůst zkušenosti.

Gladiatus.cz ukolyGladiatus.cz ukoly

Do boje !

Dle mého názoru Gladiatus.cz rozhodně stojí za zahrání, i když trpí tím, že po čase se může stávat fádní a jednotvárný s minimem nových prvků. Rozhodně však v této hře jde najít zalíbení.

Hodnocení: 90%

Stránky Gladiatus.cz

Článek Gladiatus.cz byl publikován 3. května 2008 v 06.22 v rubrice Hry. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (7).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...