TrackMania Nations Forever

Tagy:  track mania, trackmania forever, trackmania

Sponzorované odkazy:

TrackMania Nations Forever

Zapomeňte na gravitaci a všechny fyzikální zákony, protože se skokem dlouhým sotva pár metrů byste ve světě TrackManie asi jen těžko uspěli. Zatím co v realistických simulátorech se dostáváte do smyku v sebemenší zatáčce a to mnohdy i u nízkých rychlostí, tak v TrackManii drží váš vůz jako přilepený v každé rychlosti. Zdá se to neuvěřitelné ovšem ne pro vývojáře z Nadea, kteří představili nový titul TrackMania Nations Forever. Hra si zachovala všechny nápadité vlastnosti a přinesla několik zlepšení. Všichni hráči zajisté také rádi uslyší, že jde o freewarovou záležitost.

TrackMania Nations ForeverTrackMania Nations Forever

TrackMania vs TrackMania

Není tomu tak dávno co vyšla freeware TrackMania Nations. Hra měla dobrou hratelnost trošku monotóní prostředí solidní hudbu. Bezpochyby solidní titul vytvořil kvalitní půdu pro příchod pokračování TrackMania Nations Forever. Nutno uznat, že vývojáři udělali velký krok dopředu. Spousty nových tratí, jejíž variabilita je téměř neuvěřitelná. Nové editory aut a tratí nabízí spousty možností a zároveň jsou velmi jednoduché a vytvářejí prostor i pro méně zdatné nebo začínající stavitele. Další zajímavou novinkou je prostředí. Všechny hráče potěší i auto v českých barvách.

Multiplayer

Ztratit pár hodin v sólo modu pro vás nebude velkým problémem, ale jak to bývá po čase začnete hledat něco nového a tím by mohl být zajímavý multiplayer. Při prvním spuštění si zakládáte učet za který budete později jezdit. Vaše výsledky se budou porovnávat s hráči světa a s hráči vámi zadané země. Hra vám tedy automaticky nastaví auto v barvách vámi již vybrané země. Multiplayer má osobitou podobu. Auta jednou na trati všechny zároveň a během daného času si můžete hru přerušit a začít trať znova. Ostatní auta jednou z vašeho pohledu v ghost modu tudíž nedochází k srážkám. Po skončení limitu se vyhodnotí nejrychlejší kolo každého závodníka a urči se pořadí.

Hodnocení

TrackMania Nations Forever je v herním poli freeware her rozhodně pecka. Nový titul přinesl spousty příjemných změn a dokázal si udržet vysokou hratelnost, nápaditost a bláznivost. Kdybych měl přidat nějakou kritiku asi bych ji směřoval na grafickou stránku hry. Ta není špatná a v herním zápalu TrackManie vám překážet rozhodně nebude, ale v porovnáni s ostatními tituly dnešní doby nejde o nic převratného. Naopak novinkou je grafika zpracovaná pro 3D brýle.

TrackMania Nations Forever ke stažení zde:
TrackMania Nations Forever download

TRAILER

Článek TrackMania Nations Forever byl publikován 1. května 2008 v 14.34 v rubrice Hry. Autorem článku je Petr Vajda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...