The Sims 3 - preview

Tagy:  the sims 3, the sims, the sims 2, ts, ts2, ts 3, the sims3.cz, electronics arts, ea games, nová hra, jaro 2009, herní novinka,

Sponzorované odkazy:

The Sims 3 - preview

Ano, čtete správně! Po dlouhých letech čekání se všichni fanoušci herní série The Sims dočkají pokračování Pokračování ve formě samostatné hry, nikoli jen v podobě datadisků! Electronic Arts totiž oficiálně oznámila, že pracuje na novém herním titulu. Na The Sims 3! Většina z Vás asi ví o co se ve hrách ze série The Sims jedná, ale pro jistotu…

The Sims 3 – oficiální screenThe Sims 3 – oficiální screen

Hry v sérii The Sims jsou simulátorem života, ve kterém ovládáte postavy – vaši rodinu, tak nemovitosti, majetky, … Kromě uspokojování základních životních potřeb osob (Simíků), kdy je držíte při životě tím, že jim dopřáváte možnost se najíst, vyspat se, bavit se, komunikovat s přáteli, pracovat, atp., máte na starosti taktéž váš dům a vlastně vše co je na vašem pozemku. Dům si můžete sami postavit, zbourat, vymalovat, … Stejně tak ho třeba nechat vyhořet či vytopit. The Sims je prostě komplexním simulátorem života a vším co k němu patří. Více o hře naleznete zde – recenze The Sims 2.

Tak, nyní víme co obnášely hry z této úspěšné herní série, kterou hrají miliony hráčů po celém světe. Pojďme se podívat do budoucnosti a řekněme si co bude obnášet pokračování! The Sims 3 na obzoru!

The Sims 3 – oficiální screenThe Sims 3 – oficiální screen

The Sims 3 by měl být oproti jeho předchůdcům svým způsobem revoluční. Již zde nebudou stará omezení a další věci, které ubírali na zážitku z hraní! V této hře totiž vaši Simové mají znenadání obrovské, téměř neomezené možnosti. Herní plocha nyní totiž nekončí na hranici vašeho pozemku! Herní plocha nyní končí až za hranicemi sousedství! Simíci nyní tedy budou moci libovolně přecházet mezi pozemky, budovami, zařízeními, … Nyní tedy již nebude pro vašeho Sima problém zajít na kafe vedle k té blondýně naproti, či třeba jít relaxovat do parku, sejít se s někým na tajném místě za klubem, … Stejně tak ale můžete na ulici například potkat souseda, kolegu z práce, … Jde o to být ve správný čas na správném místě a stát se může téměř cokoli. Dobrého i zlého.

The Sims 3 – oficiální screenThe Sims 3 – oficiální screen

I vytváření Simů dozná dosti razantní změny. Nyní bude vzhled vašich Simíků opravdu ve vašich rukou. Můžete libovolně nastavit jejich barvu pletí, postavu, proporce, … Stejně tak i osobité vlastosti každého Sima. Electronic Arts slibují, že každý Sim bude mít opravdu svou jedinečnou povahu a vlastnosti. Každý bude mít svůj osobitý styl, … Každý je jiný. Každý je jedinečný.

Kdo hrál předchozí díly ví, že může různě měnit zdivo, omítku, dekorace, vybavení, … Všechno však bylo z „katalogu“ a možnosti bylo poměrně dosti omezené. V The Sims 3 se to však razantně změní. Do nejhlubšího detailu nyní bude mít hráč možnost si věci upravit k obrazu svému.

The Sims 3 – oficiální screenThe Sims 3 – oficiální screen

The Sims 3, jehož vydání je zatím ohlášeno na jaro 2009, tedy zhruba za rok se dočká kromě vylepšení grafiky a dalších prvků i odstranění omezení a mnoha vylepšeních, které tuto hru přiblíží opět o kus blíže k realitě. Možná že to bude větší kus než myslíme. Uvidíme za rok!

Koupit The Sims 3 za 1299,–Kč

Článek The Sims 3 - preview byl publikován 26. března 2008 v 05.29 v rubrice Hry. Autorem článku je Petr Hartl. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...