Painkiller

Tagy:  Painkiller, Pain killer, Painkiler, Painkiller overdose

Sponzorované odkazy:

Painkiller

Stává se vám, že se vám zdají ošklivé sny? Představte si, že se v takovém snu ocitnete. Co jste ochotni udělat pro to, být s člověkem kterého milujete? Staňte se nebeským mstitelem, staňte se lékem, co utiší bolesti jiných duší. Painkiller je akční, velice poutavá, 3D akce, které nechybí příběh ani napětí. Jedete autem se svou drahou polovičkou a z ničeho nic – BUM. Ocitáte se někde mezi nebem a peklem. Pokud chcete do za svou drahou, budete muset zlikvidovat pár potvůrek. Připravte se na vynikající hudbu a nervy drásající pekelnou akci.

Rozzlobení mniši – PainkillerRozzlobení mniši – Painkiller

Výbava

Painkiller nabízí několik velice povedených zbraní, z nich bych chtěl zmínit především „kolíkomet“. Jde vlastně o jakousi kuši, která jako projektily používá dřevěné kolíky, se kterými si užijete spoustu zábavy. No není legrace vidět někoho viset, dva metry ve vzduchu, kde jeho těžiště je hlava, prostřelená dřevěným kolíkem? Určitě. Také potěší skutečnost že každá zbraň má primární i sekundární mód.

Nároky/Grafika

Tento poměr je velmi slušný. Grafické zpracování, je velmi přitažlivé, ale věřte, abyste to rozjeli jako painkiller nemusíte mít doma ani dnes průměrný počítač. Přesto je tato hra velice lákavá a například pro mne velice uklidňující a relaxační nástroj na nervy.

Speciality

Za každého zabitého hajzlíka dostanete duši, po jejím vstřebání(stačí přes ní přejít) se vám zvýší váš život, čili platí teoretické pravidlo: „čím víc mrtvých kolem Vás, tím těžší je umřít“. Po vstřebání dostatečného množství duší, se dostanete do režimu nesmrtelnosti(něco jako bullet time), kde je vše zpomaleno a účinnost vašeho útoku mnohem větší. Můžete také sbírat zlaté mince za které si vždy můžete koupit tzv. „tarotové karty“, které Vám zlepší nějaké vaše schopnosti(větší poškození atd.).

Soul doping – PainkillerSoul doping – Painkiller

Rozsudek

Jednoduše řečeno: Painkiller je akce, odbourávající stres a zahánějící myšlenky na jiné, podobné hry. Budete se skvěle bavit. I když mně osobně „střílečky“ nebaví, tak toto je výjimka. Proč? Má děj, dá vám napětí a vezme vám hodně času.

Hodnocení: 80%

Painkiller ke stažení zde:
Painkiller download

Koupit Painkiller za 149,–Kč

Koupit Painkiller: Universe za 499,–Kč

Painkiller video trailer:

Článek Painkiller byl publikován 6. března 2008 v 06.14 v rubrice Hry. Autorem článku je Vladimír Ďurčo. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...