Assasin’s Creed

Tagy:  Assasins Creed, Assassin Creed, Assassins Creed demo

Sponzorované odkazy:

Assasin’s Creed

Kdy jindy než 2 dny před evropskou premiérou si máme trošku rozpitvat očekávanou herní pecku Assasin’s Creed od tvůrců perfektní herní ságy Prince of Persia… Tak tedy vzhůru k preview!

Jmenuji se Altair a dělám špinavou práci

Když se vám za dob křižáckých válek nepovede zabít jakožto člen řádu hašašínů templářského velmistra zaděláváte si tím na pěkný problém. Altairovi se to povedlo do puntíku a nyní je degradován a znovu musí dokázat, že je hoden být nadále členem cechu elitních vrahů. Cesta ale rozhodně nebude jednoduchá a za oběť vám padne spousta důležitých osob. Co by jste jako správný vlastenec pro Jeruzalém neudělali, že?

Assasin’s Creed prý bude maximálně nelineární a svoboda pohybu bude dovedena do extrémů. Napomáhat tomu by měl patentovaný tzv. Organic design, což je soubor instrukcí, kdy lidé a věci smysluplně a reálně reagují na podněty v okolí a na celý herní svět. Lidé vás tedy mohou ochránit, ale také prozradit úkryt, kde se skrýváte, vyvolat paniku, atd.

Kromě samotného zabíjení strávíte kus hraní i jako „špión“, kdy je třeba se nejprve dostat všemi dostupnými prostředky k informacích o osobě určené k likvidaci. Na denním pořádku budou odposlechy hovorů obyvatel, vydírání, krádeže informací nebo i zapletení se s jinými informátory, kterým odměnou za informace pomůžete.

Stejně jako Prince of Persia bude Altair disponovat širokou škálou nejrůznějších pohybů, které se budou hodit nejen v boji, při vytváření smrtících combo úderů, ale zvláště při útěku z místa činu. A nebudete utíkat jen po klasických ulicích, ale bude možné utéct přes střechy budou a zažít tak naprostou svobodu pohybu jak tvůrci slibují. Ostatně zajezdíme si třeba i na koni, což přece jen v každé hře dělat nejde.

Assasin’s Creed je horkým želízkem v ohni všech milovníků akčních adventur a již tento týden by jsme měli vědět jak nakonec vše dopadlo… Ubisoft je studio které vyloženě špatné hru nevydává a Assasin’s Creed by měl být AAA titul se vším co k němu patří. Držme palce, Altair už brousí ostří…

Assasin’s Creed trailer:

Předobjednat Assasin’s Creed za 899,–Kč

Článek Assasin’s Creed byl publikován 14. listopadu 2007 v 02.53 v rubrice Hry. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...