Counter - Strike: Source

Tagy:  Counter strike, Counter strike download, CS Source, CS

Sponzorované odkazy:

Counter - Strike: Source

Progamming je hodně zvláštní odvětví herního průmyslu a sportu jako takového… Proč nevydělávat za hraní her těžké prachy a procestovat svět? Stačí tomu jen obětovat denně 5 – 8 hodin a s trochou štěstí a umu to půjde… Proč se ale bavíme o progammingu? Protože dnes si přiblížíme notoricky známou stálici progammingu – Counter – Strike: Source.

Za vším stojí studio Valve s jejich herní sérií Half- Life. Tato skvělá střílečka nabídla mimojiné vysokou úroveň modifikovatelnosti obsahu a první modifikace a addony na sebe nenechaly dlouho čekat. Zčista jasna se objevila modifikace s názvem Counter – Strike a svět již nikdy nebyl takový jako dřív:-)

Counter –Strike simuluje střet mezi elitní protiteroristickou jednotkou a teroristy. Hratelné jsou obě dvě strany, z nichž každá disponuje jinou skladbou zbraní a úkolem končící kolo. Úkoly jsou v podstatě 3 – zneškodnění bomby, záchrana rukojmí nebo prosté zabití všech teroristů. Teroristé mají úkoly přesně opačné. Cílů se zdá být málo, ale vynahrazují to perfektně nadesignované mise a ekonomická stránka hry. Že ekonomika ho střílečky nepatří? Tak to změňte názor, protože bez peněz by se ztratilo veškeré napětí a taktika. Veškeré zbraně, náboje, granáty, vesty, atd. stojí peníze, které získáváte za zabití soupeře nebo splnění cíle mapy a podle toho je třeba koordinovat vaše další akce.

Původní Counter –Strike běžel na dnes již archaickém enginu hry Half –Life 1 a jelikož je venku už nějaký ten pátek engine Source (pohání Half –Life 2), došlo k převedení původního CSka do tohoto grafického kabátku. Naštěstí převodem neutrpěla hratelnost, která zůstala stejná jako u populární starší verze 1.6 a akorát přibyla hezčí grafika a fyzika.

Counter – Strike se dá mluvit velmi dlouho, jenže ani tisíc slov neobstojí v porovnání s 5 minutami hraní, které vás dostane a málokdy pustí… Tato hra je droga, a pokud se jí budete dostatečně věnovat, tak to třeba dotáhnete až do reprezentace České Republiky v této hře s nějakým klanem…

Hodnocení hry: 91%

Counter – Strike: Source video trailer:

Koupit Counter-Strike: Source za 429,– Kč.

Článek Counter - Strike: Source byl publikován 22. října 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (8).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...