Přání k Vánocům a novému roku od HerniMag.cz

Sponzorované odkazy:

Přání k Vánocům a novému roku od HerniMag.cz

Rok 2016 již klepe na dveře a před námi jsou poslední dny roku 2015. Z herního hlediska šlo o zajímavý rok, který přichystal celou řadu překvapení a kvalitních titulů. Za celý rok jsme publikovali celou řadu recenzí a tématických článků, které doplňovaly pravidelně vydávané měsíční souhrny novinek. Samotným bilancím roku 2015 se ještě budeme věnovat v dostatečné míře.

TIP: Co se odehrálo v herním průmyslu v listopadu? Čtěte náš souhrn novinek

PF 2016PF 2016

Ve zkratce ale můžeme zmínit, které události nám rok 2015 naservíroval. PC hráči se konečně dočkali GTA V, na E3 došlo k představení celé řady významných her, mezi které patří Fallout 4, Doom 4 či třeba remake legendární hry Final Fantasy VII. Chybět samozřejmě nesmí ani Zaklínač 3: Divoký hon, Rise of the Tomb Raider, nový Metal Gear Solid a celá řada dalších titulů. Podívám-li se na to zpětně, opravdu jde o vydatný rok.

Je ale na čase popřát vám, našim čtenářům, za celou redakci HerniMag.cz krásné prožití vánočních svátků a nechť vás provází síla i v nadcházejícím roce nehledě na zbarvení vašeho světelného meče. Děkujeme za vaši přízeň v roce 2015 a věřím, že nás budete číst i nadále. Připravujeme celou řadu témat, a tak se máte na co těšit.

Ondřej Dostál
šéfredaktor HerniMag.cz

Očekáváte pod stromečkem nějakou hru nebo herní hardware? Podělte se s námi v komentářích.

Článek Přání k Vánocům a novému roku od HerniMag.cz byl publikován 24. prosince 2015 v 13.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...