Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje HerniMag.cz

Sponzorované odkazy:

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje HerniMag.cz

Rok se s rokem sešel a vánoční atmosféra se opět rozptýlila do domácností, na ulice, mezi lidi – jedním slovem do světa. Již nyní můžeme přemýšlet o roce uplynulém. Z hlediska herní branže byl uplynulý rok velmi zajímavý. Vyšla celá řada titulů, které rozhodně stojí za to si zahrát. Dočkali jsme se jak klasických pokračování dobře známých sérií, tak i obživení některých dlouho neaktivních sérií. Ostatně žhavé novinky z herního průmyslu jste mohli číst po celý rok v našem seriálu Herní novinky. Navíc se můžete těšit na další články věnujícím se právě roku 2014.

Zdobení stromečku, příprava tradiční i netradiční večeře a dohánění posledních restů, na které jsme v předvánočním blázinci zapomněli. To je Štědrý den, který je nyní v plném proudu. Máte nějakého favorita mezi hrami, kterým si plánujete zkrášlit vánoční svátky? Očekáváte nějaký titul pod stromečkem? Podělte se s námi níže v komentářích.

Nyní je ideální čas poděkovat vám všem, našim čtenářům, za celoroční přízeň hernímu magazínu HerniMag.cz. Za celý redakční tým HerniMag.cz vám přeji krásné prožití svátků vánočních a mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a kvalitních herních titulů do nové roku 2015, který již pomalu klepe na dveře. Doufám, že vaše přízeň HerniMag.cz neopadne ani v následujícím roce, ve kterém pro vás nachystáme celou řadu zajímavých témat a informací z herní branže.

Ondřej Dostál
šéfredaktor HerniMag.cz

Článek Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje HerniMag.cz byl publikován 24. prosince 2014 v 11.15 v rubrice Novinky, Novinky a PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...