Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje tým HerniMag.cz

Sponzorované odkazy:

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje tým HerniMag.cz

Rok se opět chýlí ke konci, a tak můžeme objektivně shrnout uplynulé události a významné milníky, které nám přichystal rok 2013. Po celý rok nás vývojářská studia zásobila řadou zajímavých titulů, přičemž několik z nich pohltilo doslova celý herní svět. Řada z vás jistě tuší, o kterých hrách mluvím. Více vám však neprozradím, neboť nejlepším herním titulům v letošním roce jsme se věnovali v článku Nejlepší hry v roce 2013.

Vánoce jsou již v plném proudu, řada z vás má jistě stromeček již ozdobený a nebo na jeho zdobení pilně pracují. Dárky jsou zabalené a všichni bedlivě čekáme na večerní pohodu u štědrovečerní večeře. Již víte, co nového budete o svátcích vánočních a následné o dlouhých zimních večerech hrát? Očekáváte nějaký zajímavý herní titul pod stromečkem?

Nastává čas poděkovat vám, našim čtenářům, za přízeň hernímu magazínu HerniMag.cz. Za celou redakci HerniMag.cz vám přeji mnoho úspěchů, štěstí a radosti v následujícím roce a ještě před tím krásné prožití vánočních svátků. Doufám, že vám bude náš magazín i nadále sloužit jako dobrý zdroj aktuálních informací z herního světa a také jako zdroj zajímavých recenzí.

Ondřej Dostál
šéfredaktor HerniMag.cz

Článek Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje tým HerniMag.cz byl publikován 24. prosince 2013 v 11.30 v rubrice Hry. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...