Diablo 3 oficiálně potvrzeno

Tagy:  Diablo 3

Sponzorované odkazy:

Diablo 3 oficiálně potvrzeno

Ano, opravdu je to tak, mí milí fanoušci série Diablo. Zapamatujte si čas 12:10 a datum 28. června roku 2008 – protože právě v tuto dobu byla oficiálně na WWI 2008 v Paříži ohlášena skvělá zpráva: Diablo 3 bude! Ano skákejte radostí, házejte s myší po pokoji, protože konečně se dočkáme pokračování jedné z nejúspěšnějších her na PC.

V roce 2005 na Blizzconu všichni fanoušci této řeznické hry doufali, že Blizzard konečně vyslyší jejich prosby a oběti dávným bohům a oficiálně oznámí, že se pokračování Diabla chystá, ale tvůrci si dali opravdu načas. Posečkali další 3 roky a v době, kdy prakticky už pomalu končí skvělá éra giganta WoW, nastupuje Starcraft 2 a Diablo 3. Můžeme zatím jen spekulovat, co Diablo 3 přinese nového, budeme vás však pravidelně informovat.

Máme zatím jen kusé informace:

-- možnost zabíjet potvory i o zdi (ničení prostředí, téměř úplné)
– multiplayer pro 4 hráče
– nová hratelné postava witch–doctor
– hra se dočká verzí pouze na PC a MACY, takže bye bye konzole

Zde máte prvních pár obrázků, zbytek naleznete na oficiálních stránkách Diabla 3, které jsou však pochopitelně zatím přehlceny návštěvníky z celého světa

Oficiální stránky Diablo 3

Aktualizace 28.6. 21:33

Přínášíme vám celkem 4 videa, první je filmový teaser, druhý artwork, předposlední gameplay a jako poslední se vám ukáže Barbar, který to umí pořádně roztočit!

Záleží jen na vás, v jakém pořadí tyto zajímavé videa shlédnete. Zatím vás bez oficiálních informací nechci krmit domněnkami, kam se dějová linie tohoto již legendárního RPG posune, určitě se ale máme na co těšit.

Nashle při příštích novinkách

Aktualizace 30.6. 10:05

Od událostí z Diablo II uplynulo již bezmála dvacet let a z těch, kteří čelili Lordům Nenávisti, Teroru a Zkázy v osudové bitvě o Svatyni, žije ještě stále pár těch, jež pamatují na hrůzy, které sebou na svět přinesly Mocnosti zla. A ti, kteří na tyto pekelné události už stačili zapomenout, věří, že tyto příběhy v sobě nesou asi tolik pravdy co starověké mýty. Avšak nějaké zlo se znovu po odmlce svíjí ukryté někde v Tristramu a asi už požádalo o svou první oběť : Deckarda Caina.

Právě o něm je dnešní kratičká aktualizace. Na stránkách Diabla 3, které jsou uvedeny o něco výše, přibyla možnost prohlédnout si a také poslechnout(!) deník našeho starého známého Deckarda Caina, posledního z Horadrimů. Svým pomalým, avšak velice poutavým hlasem vám kdykoliv bude ochoten povyprávět svůj životní příběh. Například se dozvíte, jak se jako mladý radoval, když se dozvěděl, že konečně bude moci bojovat se zlem, ať už se objeví kdekoliv. Sám toto chování nazval jako mladické nadšení. Pro fajnšmekry jednoznačná volba, deník je doplněn i o videa z předchozích dílů, u kterých jsme tehdy všichni slintali a také v podstatě každá stránka je přikrášlena nějakou kresbou.

Enjoy!

Deník Deckarda CainaDeník Deckarda Caina

Článek Diablo 3 oficiálně potvrzeno byl publikován 28. června 2008 v 13.53 v rubrice Hry. Autorem článku je Petr Baštan. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...