Heroes of the Storm 2.0 - Blizzard přináší velký remake

Sponzorované odkazy:

Heroes of the Storm 2.0 - Blizzard přináší velký remake

Heroes of the Storm (dále jen HotS) dostalo po necelých dvou letech svého působení obrovský remake a my se na něj společně podíváme. Čeká nás úplně nový systém s odměnami, dvě nové měny, plno skinů, mountů, portrétů, celkově předělaný obchod a plno dalšího. Po delší době se také můžeme těšit na novou mapu s názvem Hanamura, která nás zavede na území klanu Shimada.

Uvítací balíček pro každého

V první řadě by bylo dobré zmínit, že pokud jste HotS nikdy nehráli, máte nyní jedinečnou možnost si to vyzkoušet a získat díky tomu balíček, který obsahuje 20 hrdinů. Stačí se jen do 22. května přihlásit, díky čemuž získáte zdarma 100 diamantů a jeden ze čtyř balíčků může být váš. Každý z balíčků je specifický a zaměřuje se na role, takže pokud rádi pomáháte ostatním a udržujete team na živu, support balíček bude ten pravý pro vás. Dobře si to však promyslete, jakmile si jeden balíček zakoupíte, nejde to vrátit zpět a vyměnit ho za jiný. Pokud byste náhodou nevěděli jaký si vybrat a jakou roli v teamu byste upřednostnili, můžete si zde vyplnit malý kvíz.

Balíček plný supportů a specialistů.Balíček plný supportů a specialistů.

Odměny a postupy

Na začátek by bylo dobré říct, že je nyní v HotS možné získat cokoliv, aniž byste museli utrácet reálné peníze, jak tomu bylo dříve. Zcela nový odměnový systém přinese plno hráčům jistě radost, jelikož za každý nový level (ať už level hráče nebo hrdiny) přinese bednu. Bedny mají několik označení: obyčejná, rare, epic, apod., což znamená, že z každé bedny zhruba víte, co můžete očekávat. Pokud otevřete epic bednu, můžete samozřejmě očekávat lepší drop, než z bedny obyčejné. A co můžete z beden vlastně získat? Odpověď je vcelku snadná: cokoliv. Hrdiny, skiny, mounty, spreje, bannery, emotikony, portréty, komentátory. Pokud se vám nelíbí, co jste získali, máte možnost to 3× změnit, ale není to zadarmo. Stojí to goldy a každý další reroll je dražší. Může se taky stát, že vám spadne legendární skin, ale následně už vám spadnou samé obyčejné věci, tudíž je dobré si pořádně rozmyslet, jestli to opravdu nechcete. Pokud jde o postup hráče a jeho levelu, tak i tady je vše jinak. Dříve byl profil do levelu 40, a jakmile jste toho dosáhli, nebylo možné postoupit dále. Nyní záleží pouze na tom, jak moc vysoké levely máte u hrdinů. Za každý level u hrdiny postupuje i profil hráče. Je to rozdělené do barev a čísel, jakmile dosáhnete další stovky, přehoupnete se na další barvu. Hrdinové již nekončí na levelu 20, můžete dosáhnout mnohem vyšších levelů a nadále zvyšovat i level hráčského profilu.

Bedny a pár gemů je možné získat za postupy hrdinů, či hráče samotného.Bedny a pár gemů je možné získat za postupy hrdinů, či hráče samotného.

Bannery, spreje, hlášky, komentátoři, měny

U odměn a postupů jsem se zmínila, co všechno může spadnout z beden. Nyní se k tomu vrátím, jelikož jsou to hlavně věci, které v HotS dříve nebyly. Patříte mezi ty, kteří rádi používají emotikony? Tak to vás jistě potěší, že nyní má každý hrdina své vlastní. Není ani potřeba si je nastavovat, jakmile za hrdinu hrajete a emotikony k němu vlastníte, automaticky se posílají místo obyčejných smajlíků. Další novinkou jsou spreje, bannery a voice line. Banner nemůžete použít vy, zapíchne se sám, pokud zrovna vy něco získáte. Ať už třeba altar na mapě Towers of Doom, nebo mercenaries. Se spreji je to jinak, můžete jej použít kdykoliv a kdekoliv, stisknutím tlačítka T. Voice line použijete stisknutím I a slyšíte to nejen vy, ale i všichni ostatní. Můžete tedy pohrozit svým nepřátelům, nebo prostě jen povzbudit team. Záleží na tom, který voice line si před hrou pro vaši postavu vyberete. Pokud jste hráli HotS už nějakou dobu, určitě jste měli plné zuby těch ohraných komentátorů. Jistě vás tedy potěší, že si nyní můžete vybrat z velkého množství hlasů, které patří hrdinům. Mezi mé oblíbené patří Lich King a Abathur, jejich hlasy dokážou proměnit prožitek ze hry jako nikdo jiný. A poslední velkou změnou jsou dvě nové měny. Gemy, které se dají koupit za peníze, a následně za ně můžete kupovat hrdiny, bedny, stimpacky a některé skiny. Shardy, za ty můžete nakupovat vše ostatní (bannery, spreje, mounty, skiny, emotikony, atd.), získáte ve chvíli, kdy vám z bedny spadne věc, kterou už máte. Goldy stále zůstávají, ale koupíte si za ně pouze hrdiny.

Sprej můžete nechat prakticky kdekoliv, banner se zapíchne vždy sám.Sprej můžete nechat prakticky kdekoliv, banner se zapíchne vždy sám.

Hodnocení redakce:  90 %

Výhody:

  • nemusíte utrácet peníze za doplňky
  • novinky opravdu razantně oživily hru

Nevýhody:

  • zvýšení hardwarových požadavků

Koupit Heroes of the Storm Starter Pack na xzone.cz

Článek Heroes of the Storm 2.0 - Blizzard přináší velký remake byl publikován 30. května 2017 v 05.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Nicoll Bárová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...