Soutěž uzavřena- máme výherce

Tagy:  soutěž, hry, vyhrát, hernimag, NFS Shift, Crysis, Fifa 2010, soutěže, výherci

Sponzorované odkazy:

Soutěž uzavřena- máme výherce

Vyhodnocení soutěže o herní pecky

Tak jste se dočkali. Měsíc uběhl v celku rychle a my přinášíme slibované výsledky. Jak se říká, opakování je matka moudrosti, proto Vám tedy ještě jednou řeknu o co v soutěži šlo. Hernimag.cz vyhlásil soutěž o tři nejlepší herní ingame screeny s možností vyhrát poměrně kvalitní hry na PC. Za první místo byla hra NFS: Shift, za místo druhé na Vás čekala Fifa 2010 a za bronzovou příčku jste mohli získat starší, ale i dnes uznávaný Crysis.

Nesmírně důležitou součástí této soutěže jsou samozřejmě ceny, které by jsme nemohli bez našeho sponzora poskytnout. Tímto tedy chceme za celý Hernimag.cz poděkovat portálu xzone.cz, který velice ochotně poskytnul vše potřebné do soutěže. Náš tým hodnotil screeny zejména podle originality a nápadu. Nezáleželo tedy, jestli jste poslali obrázek ze hry 5 let staré, nebo z nějaké co sotva zavítala na herní trhy.

Nebudu Vás už moc napínat, pojďme se podívat na 3 šťastlivce, kterým každému přibyla do sbírky jedna z her.

Na 1. místě se se svým screenem umístil a my mu tímto blahopřejeme: Tibor Němec

1. místo v soutěži1. místo v soutěži

Pěkné druhé místo se svým screenem obsadil: Radek Liška

2. místo v soutěži2. místo v soutěži

A na závěr místo třetí a hru Crysis získává: Denis Kobliha

3. místo v soutěži3. místo v soutěži

Výherci obdrží své ceny do 14 dnů od vyhlášení výsledků.

Jedna soutěž skončila, ale pro Vás, kteří nebyli úspěšní máme další šance, takže určitě nezoufejte. Do budoucna plánujeme určitě více soutěží o věcné ceny, ať už hry, nebo něco jiného. Vy, kteří jste se nezúčastnili a mrzí Vás to, nezoufejte a zkuste to příště, třeba zrovna Vy vyhrajete.

Na závěr blahopřejeme našim třem vítězům a zúčastněným, kteří nevyhráli přejeme do příští soutěže více originality a potřebného štěstí.

Článek Soutěž uzavřena- máme výherce byl publikován 10. listopadu 2009 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...