VELKÁ SOUTĚŽ - pošli screen a vyhraj nové Need for Speed, FIFU 10 a Crysis

Tagy:  soutěž, ceny, soutěže, soutěžíme, hernimag.cz, hernimag, hry, hra, crysis, need for speed, need for speed shift, FIFA, FIFA 10, soutěže o ceny

Sponzorované odkazy:

VELKÁ SOUTĚŽ - pošli screen a vyhraj nové Need for Speed, FIFU 10 a Crysis

Máte rádi soutěže o věcné ceny? Kdo by neměl, proto si teď můžete zasoutěžit o několik herních „pecek“, které do soutěže věnoval největší internetový obchod s počítačovými hrami, XZone.cz.

A co tedy musíte udělat, aby jste vyhráli? Stačí poslat screen z vaší oblíbené hry. Samozřejmě ne nějaký obyčejný, cení se originalita, pokud se Vám tedy podaří zachytit nějaký humorný moment, neobvyklou chybu ve hře, nebo jinou zvláštnost neváhejte a pošlete nám ho. Čím víc originální, tím lépe. A jaké ceny Vás čekají?

V první řadě závodní špička v podobě Need for Speed: Shift

Need for Speed: ShiftNeed for Speed: Shift

Pro screen na druhém místě je připravena kvalitní fotbalová simulace, FIFA 10.

FIFA 10FIFA 10

A konečně třetí místo vyhrává hru Crysis

CrysisCrysis

Kam posílat návrhy?

Pro soutěž byla zřízena e-mailová schránka soutez@hernimag.cz, na kterou můžete zasílat Vaše screeny. Každý soutěžící může zaslat jen jeden screen.

Soutěž bude zahájena 1. října, ukončena 31. října a výsledky budou dostupné maximálně týden po ukončení soutěže. Výherce sami kontaktujeme

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je MediaNest s.r.o. , Hradní 27/37 , 710 00,Ostrava-Slezská Ostrava
  2. Každý soutěžící je povinen v mailu také uvést své úplné jméno, uživatelské jméno na Hernimag.cz, adresu a telefonní číslo. V případě výhry bude telefonicky kontaktován.
  3. Provozovatel se zavazuje, že s Vaše kontaktní informace nebudou zneužity a bude jich použito pouze pro potřeby soutěže. Údaje nebudou archivovány.
  4. Podle ohodnocení poroty budou uděleny ceny pro první, druhé a třetí místo.
  5. Screeny výherců budou zveřejněny na webu po uzávěrce soutěže.
  6. Výherci obdrží ceny nejpozději do 14 dnů od oficiálního uvedení výherců na webu
  7. Každý soutěžící musí napsat k svému dílu alespoň základní informace (hra, co vlastně na obrázku je,…). Samozřejmě se můžete trochu rozepsat, pokud chcete.
  8. E-mailová adresa, na kterou soutěžící posílají své návrhy je určena pouze k soutěži a na e-maily jiného charakteru tedy nebude brán ohled.
  9. Je zakázáno používat cizí screeny. Screeny stažené z internetu náš systém dokáže rozpoznat a takové screeny budou vyřazeny ze soutěže.
  10. Minimální rozlišení screenu je 1024×768 px, maximální velikost je 2 MB.

Článek VELKÁ SOUTĚŽ - pošli screen a vyhraj nové Need for Speed, FIFU 10 a Crysis byl publikován 12. října 2009 v 22.30 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...