Herní web se zaměřením? To jsou HryDnes.cz

Tagy:  super, hry, zábava, online, hrydnes, oblíkačky, hry s koňmi

Herní web se zaměřením? To jsou HryDnes.cz

Asi dáte za pravdu, že “největšími hráči” jsou zástupci mladé lidské populace, tedy chlapci a dívky útlého věku. Máme tedy tu čest vám představit herní web HryDnes.cz, který je mladý, perspektivní a hrami se doslova hemží. Pojďme se na něho podívat trochu blíže, třeba se nám zalíbí a stane se pro nás herním portálem číslo 1.

Celkový profil a dojem z něho

Portál je svým vzezřením zaměřen spíše na dívky, protože základní i podkladovou barvou je barva růžová. Tu nacházíme prakticky na každém kroku. Rozhodně však neříkám, že by se nemohla líbit i chlapcům, naopak.

Celkové rozložení položek zahrnující možnosti Přihlášení, Vyhledávání, Soutěže, ale především hraní zde dostupného obsahu je smysluplné, přehledné a plně funkční. Za toto dávám palec nahoru.

Na titulní straně pak ještě nalezneme například, jaké online hry jsou oblíbené, které byly přidány naposled apod. Je skutečně znát, že se o celý portál svůj majitel dobře stará, aby se zde návštěvníci cítili dobře a užili si očekávanou zábavu.

titulní stranatitulní strana

Hezký portál, ale co obsah?

Pokud máte dojem, že jsme vzhled dotyčného webu v předchozí kapitole patřičně ocenili, můžeme se směle posunout dále, na jeho obsahovou stránku. Zde však není potřeba nic vůči dobrému vzhledu nic kompenzovat, ale budeme mile překvapení, protože obsahový aspekt patří k těm skutečně lepším, porovnáme-li s některou z konkurencí.

Vše je bez problémů funkční na snad jakémkoliv internetovém prohlížeči, který je běžně a zdarma dostupný. Obsah je navíc zcela logicky rozdělen, najdeme zde například online hry s koňmi, které jsou vyhledávané a oblíbené právě u naší mladší generace.

hry s koňmihry s koňmi

Hry s oblékáním vždy zabaví

Tzv. oblíkačky by rozhodně neměli chybět v portfoliu žádného webu zábavního průmyslu, v případě HryDnes.cz také nechybí. Těchto her zde nalezneme hned 3 stránky, takže si stačí skutečně jen vybrat.

hry oblíkačkyhry oblíkačky

Co říci závěrem?

A tímto se dostáváme do závěru dnešní relativně krátké recenze portálu HryDnes.cz. Překvapil nás nejen svou grafikou, ale i obsahem a vlastně celkově dobrým zaměřením, kde snad každý i občasný hráč nalezne něco zábavy.

Já nemohu nic jiného, než tento celý web doporučit. A pro děti bych ho doporučil nastavit jako domovskou stránku :-)

Článek Herní web se zaměřením? To jsou HryDnes.cz byl publikován 13. ledna 2012 v 03.00 v rubrice PR články. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...