Scorpion´s WinCheater

Tagy:  Cheater, WinCheater, WinCheater download

Sponzorované odkazy:

Scorpion´s WinCheater

Scorpion´s Win­Cheater je databázový program, který je na poli freeware cheateru nejpoužívanější a bezpochyby jeden z nejkvalitnějších. První verze vznikaly již v roce 95 a za ta léta se databáze rozšířila o spoustu cheatů, vtipů, triku a návodů. Pojďme se tedy podívat na tuhle povinnou výbavu hráčů pod drobnohledem.
Dříve, než se začneme věnovat samotným knihovnám, věnuji pár řádků nastavení. V případě WinCheateru je nastavení programu téměř zbytečné a autoři si toho byli dobře vědomi, což přispělo k opravdové jednoduchosti. V ostatních nastaveních si můžeme nastavit funkce jako oznámení možnosti mazaní souborů pro aktualizaci po jejich použití, nebo použití výstražné zprávy při vypínaní programu. Sami jste asi poznali banálnost těchto funkcí. Jediným využitelným nastavením je tedy vzhled. Zde bych vyzvedl skiny, které si můžete sami přetvářet pomocí Scorpion's Ski­nEditoru (download na domovské stránce vývojářů). Další položkou v menu je aktualizace. Stále vznikají nové hry, programy a cheaty. S tím se úměrně rozšiřují i knihovny cheateru, proto doporučuji občasné aktualizace databází. To lze udělat dvojím způsobem. Jednak přes samotný program, nebo na domovské stránce, kde si můžete mimo jiné stáhnout i bonusové knihovny. Jestliže jste si již nastavili program k vaší spokojenosti, můžeme se podívat na jednotlivé knihovny.

WinCheater

Na rozdíl od nastavení, které je víceméně zbytečné jsou knihovny velmi rozsáhle a kvalitní. Jak již bylo zmíněno projekt cheatru běží opravdu dlouho, proto zde můžete najít starší hry a programy, které byste jinde hledali s obtížemi. Základní databáze je rozdělena na čtyři oddíly – cheaty, návody, easter eggy a vtipy.

Cheaty: Tak zde asi není nic nového k představení. Zbývá jen pochválit autory za vynikající práci.Všechny cheaty a že je jich opravdu požehnaně, jsou seřazeny abecedně. Efektivitu jejich využití zvyšuje vyhledávač.

Návody: Tato knihovna obsahuje spousty rad, tipů, triků a samozřejmě i kompletní návody k spoustě nových i starších her.

Easter eggy: Obrazně řečeno jde o spojení předchozích dvou knihoven. Tentokrát ovšem nejde o hry, ale ostatní software. K nalezení zde jsou různé vychytávky a chytré využití chyb popisovaných programů. Například návod na zvýšení počtu znaků ve vašem icq statu aj.

Vtipy: Vtípky, citáty a povídky. Vše pro vaší zábavu.

Cheat hledač

Jestliže hledáte cheaty, návody pro hry, nebo jen zábavu. Tak by mohl byt Scorpion´s Win­Cheater právě to co hledáte. Spojuje příjemné vlastnosti jako freeware dostupnost, jednoduchost, přehlednost a rozsáhlé knihovny. Download najdete na domovském webu www.cheater.cz

Článek Scorpion´s WinCheater byl publikován 28. března 2008 v 04.30 v rubrice Herní software. Autorem článku je Petr Vajda. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...